V sekci literatura jsme pro Vás připravili studijní materiály, které Vám pomohou při složení zkoušek z “vyhlášky 50/78 Sb.” (NV 194/2022) a následně v praxi:

 

 

Tahák pro zkoušky z “Vyhlášky 50/78 Sb.” – Základní odborné znalosti
Svazek 1 – Jak již sám název napovídá, jedná se o publikaci, která by Vám měla poskytnout ucelené základní informace, které by měl znát každý, kdo skládá zkoušku z vyhlášky 50. Tato verze je obohacena o odkazy k příslušným normám a předpisům, pro Vaši lepší orientaci. Zahrnuje aktualizaci, která vešla v platnost od 1.7.2022 (NV 194/2022)! HLAVNÍ ZMĚNY. Cena 200,- kč

KOUPIT

 

 

 

 

Tahák pro zkoušky z “Vyhlášky 50/78 Sb.” – Revize

Svazek 2 – Volně navazuje na předešlou knihu a je hlavně určen pro začínající, ale také pro stávající revizní techniky a také pro provozovatele el. zařízení, kteří chtějí získat přehled o lhůtách, druzích a náplni revizí.. Je zde i uveden přehled nejběžněji používaných přístrojů při revizích, jejich vlastností a funkcí, jako pomoc při výběru vhodného přístroje. Aktualizace opakované zkoušky, ověření po opravě a co nemusí provádět revizní technik – 1/4 2022. Cena 180,- kč

KOUPIT

 

 

 

 

Vámi objednanou literaturu (studijní materiály vyhláška 50) si můžete, po zaplacení a předchozí domluvě, zdarma vyzvednout u nás. K námi pořádanému školení tuto literaturu půjčujeme s možností si ji odkoupit, nebo bezplatně nepoškozenou vrátit. Při volbě osobního vyzvednutí/elektronicky studijní materiály obdržíte elektronicky, pokud si nedomluvíte předem osobní vyzvednutí. Doporučujeme ponechat tuto volbu, materiál Vám zůstane pro použití při Vaší praxi.

 

POZOR! Nová “vyhláška 50.”

 

 

Vyhláška 50/78 Sb k 1.7.2022 skončila a nahradila ji nová legislativa, jmenovitě zákon 250/2021 Sb. s NV 194/2022 Sb.. Situace se mění ze dne na den, jak všichni získáváme zkušenosti s novými předpisy a jejich výkladem.  Proto v tuto chvíli zasíláme převážně elektronicky – není proto nutné platit poštovné. Pokud ale i přesto nám chcete přispět, je položka poštovné ta správná volba, děkujeme.

 

Osvědčení podle starých předpisů platí až 36 měsíců – tj. do data jejich expirace.

 

Studijní materiály obsahují fragmenty z norem. Pokud jsou zasílány elektronicky, tak jen jako řízené kopie, tj. musím je vyrobit a zabezpečit. Mějte tedy trochu strpení, materiály dostanete hned, jak se dostanu k počítači.

 

 

 

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.